Lark Davis, trader kryptowalutowy, wymienia 5 najlepszych aktywów kryptowalutowych do kupienia w lutym

Trader kryptowalutowy i analityk Lark Davis ujawnia nazwy najlepszych aktywów kryptowalutowych do kupienia w tym miesiącu.

W nowym filmie Davis mówi 195 000 subskrybentom YouTube

W nowym filmie Davis mówi 195 000 subskrybentom YouTube, że Ethereum (ETH) może podwoić swoją wartość w nadchodzących tygodniach w oparciu o silne katalizatory fundamentalne.

„Właśnie teraz wchodzimy w proces odkrywania cen dla Ethereum. To bardzo ekscytujący czas i rzeczy mogą poruszać się bardzo, bardzo szybko (…).

Ethereum ma oczywiście również bardzo wiele byczych katalizatorów, w tym uruchomienie kontraktów terminowych CME, które nastąpi za trzy lub cztery dni. Rozpoczyna działalność fundusz Galaxy Digital Ethereum, dając instytucjom możliwość uzyskania bezpośredniej ekspozycji na Ethereum. Grayscale właśnie zaczął ponownie kupować Ethereum i w rzeczywistości jest ono tak popularne, że inwestorzy Grayscale kupują więcej Ethereum niż Bitcoina.“

Na miejscu numer dwa pojawia się wysokowydajny blockchain Elrond (EGLD), który według Davisa może mieć duży miesiąc po tym, jak protokół uruchomił portfel Maiar.

„Maiar to [Elrond] super przyjazna dla użytkownika aplikacja portfelowa, która pozwala kupować i sprzedawać kryptowaluty. Pozwoli Ci również na interakcję z szeregiem produktów DeFi (zdecentralizowanych finansów) … Jest to zarówno portfel kryptowalutowy, jak i aplikacja do płatności. Teraz, w ciągu czterech dni od uruchomienia, całkowita liczba transakcji na Elrond podwoiła się. Istnieją już setki tysięcy pobrań“.

Davis jest również byczo nastawiony do interoperacyjnej sieci blockchain Cosmos (ATOM). Trader twierdzi, że kryptowaluta ta przelatuje pod radarem, ponieważ po cichu buduje swój własny ekosystem.

„Wiele z największych monet na rynku zostało w rzeczywistości zbudowanych przy użyciu Cosmos Tendermint SDK, dzięki czemu Cosmos jest centrum stale rosnącego wszechświata w przestrzeni kryptowalutowej. A największą wiadomością nadchodzącą teraz dla Cosmos jest uruchomienie aktualizacji Stargate… Blockchainy muszą ze sobą rozmawiać. Aktualizacja Stargate oznacza, że wszystkie łańcuchy oparte na Tendermint będą w stanie wykonać ogromny skok naprzód pod względem interoperacyjności.“

Ponieważ konkurent Ethereum pozycjonuje się

Czwartym aktywem kryptowalutowym do kupienia w tym miesiącu według Davisa jest Cardano (ADA), ponieważ konkurent Ethereum pozycjonuje się, aby uruchomić gospodarkę tokenów na swoim blockchainie.

„Kiedy zobaczymy, że te tokeny zaczynają się uruchamiać, [niebo jest] nieograniczone. Luty i marzec, wielkie miesiące dla Cardano, ponieważ widzimy, jak tokeny wchodzą na rynek, jak inteligentne kontrakty wchodzą na pokład i biorąc pod uwagę, jak bolesne są teraz opłaty za gaz Ethereum, zdecydowanie jest to okazja dla konkurentów, aby wkroczyć i zaznaczyć swoją obecność.“

Ostatnią monetą na liście Davisa jest Polkadot (DOT), którą określa jako „absolutną bestię blockchaina“.

„Ta rzecz pójdzie o wiele wyżej. W rzeczywistości, 100 dolarów wydaje się w tym momencie raczej konserwatywnym szacunkiem, biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się w ekosystemie Polkadot, ponieważ udało mu się wspiąć na 20 dolarów naprawdę, naprawdę szybko, a parachainy, nie są nawet jeszcze dziwacznie żywe na mainnecie, co oznacza, że Polkadot nie jest w pełni funkcjonalnym blockchainem.“